Мајкл Мур — разлика између измена

м
Бот Додаје: it, nl, no, pl
(New page: Мајкл Мур је амерички политички активиста, режисер, социјални коментатор, писац и...)
 
м (Бот Додаје: it, nl, no, pl)
[[en:Michael Moore]]
[[fr:Michael Moore]]
[[it:Michael Moore]]
[[nl:Michael Moore]]
[[no:Michael Moore]]
[[pl:Michael Moore]]
[[pt:Michael Moore]]
109

измена