Сократ — разлика између измена

11 бајтова додато ,  пре 16 година
м
нема резимеа измене
м
м
:[[Сократ]] (цитиран у ''[[Економикус]]у'' [[Ксенофон]]а, превод ''Економиста'' [[Хенри Грејем Дакинс|Хенрија Грејема Дакинса])
 
{{wikiquoteВикипедија|Сократ}}
 
[[Категорија:Филозофи|С]]